MENU

Przeprowadzki Polska-NiemcyMK Relocation już od wielu lat zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami krajowymi oraz międzynarodowymi. Wobec tego, jeżeli szukacie Państwo firmy, która pomoże Wam znieść trudy przeprowadzki pomiędzy Niemcami a Polską, to właśnie ją znaleźliście. Przeprowadzki do Niemiec są realizowane bardzo sprawnie dzięki dobrej sieci autostrad naszych zachodnich sąsiadów. Taka sytuacja pozwala na dotarcie w ciągu jednego dnia nawet do najbardziej oddalonych zakątków tego kraju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z uwzględnieniem jak najbardziej wygodnego planu relokacji. Wobec tego, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem oraz późniejszego spotkania, na którym będziemy mogli przedstawić najlepszy plan relokacji.Zajmujemy się również relokacją całych biur, magazynów oraz zakładów pracy. Głównym celem naszej działalności jest realizacja globalnych usług relokacyjnych oraz specjalistyczny serwis. Doświadczenie czerpane podczas współpracy z zagranicznymi korporacjami przekładamy na lokalne usługi, jakie świadczymy na rzecz polskich przedsiębiorstw oraz klientów.


Przykładamy ogromną wagę do przewożonego mienia, dlatego też zabezpieczamy je za pomocą specjalistycznych metod, aby móc zagwarantować bezpieczny transport bezcennych przedmiotów.


Do pakowania przedmiotów zapewniamy:


Jak już wspomnieliśmy, zakres naszych usług jest bardzo szeroki i ustalany indywidualny z każdym klientem. Zajmujemy się nie tylko relokacją, ale również związanymi z nią czynnościami serwisowymi. Poniżej prezentujemy fragment realizowanych przez nas usług, o których z chęcią porozmawiamy podczas spotkania. Realizowane usługi:

Warto również nadmienić o tym, że posiadamy swoją własną przestrzeń magazynową, która znajduje się w okolicy warszawskiego portu lotniczego. W tym klimatyzowanym magazynie możemy przechowywać mienie oraz ruchomości naszych klientów - np. w czasie przeprowadzki lub podczas przeprowadzania prac remontowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą drogą telefoniczną, elektroniczną lub odwiedzając nas osobiście w siedzibie firmy. Poniżej prezentujemy wszystkie konieczne informacje.

MK Relocation Sp. z o.o.
00-707 Warszawa,
ul. Ku Wiśle 7, Polska
tel/fax +48 22 851 40 05
mail: biuro@mkrelocation.pl

zobacz referencje »

 

MK Relocation Sp. z o.o.
00-707 Warszawa,
ul. Ku Wiśle 7, Polska
tel/fax +48 503 188 987
mail: biuro@mkrelocation.pl
         
© 2021 by MK Relocation | realizacja: AR Jankowski.media.pl