MENU

Przeprowadzki międzynarodowe

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji usług związanych z przeprowadzkami na całym świecie. Specjalizujemy się w międzynarodowych relokacjach mienia przesiedlenia, nazywanych serwisem door-to-door. Realizujemy przeprowadzki kompleksowo. Nasze usługi obejmują: pakowanie mienia, magazynowanie, transport oraz dostawę w miejscu przeznaczenia. MK Relocation zajmuje się także formalnościami związanymi z ubezpieczeniem oraz odprawą celną.

Nasza firma MK Relocation daje Państwu pewność profesjonalnego wykonania zamówienia. Gwarantujemy, że Wasze mienie dotrze na miejsce przeznaczenia bezpiecznie i na czas. Każde zlecenie realizujemy uwzględniając specyfikę przewożonego mienia. Szczególny nacisk kładziemy na solidność i wysoką jakość świadczonych usług. Zależy nam żeby nasi klienci darzyli nas zaufaniem i byli pewni, że powierzone nam zadania zrealizujemy profesjonalnie i terminowo.

Zatrudniamy przyjazny i wykwalifikowany personel, który stara się aby przeprowadzka wiązała się dla Państwa z minimalnym stresem i nie powodowała dyskomfortu. Żeby spełnić oczekiwania klienta proponujemy osobiste spotkanie, w celu omówienia Państwa potrzeb i zaleceń dotyczących przeprowadzki. Podczas rozmowy, gdy poznamy Państwa wymagania, określana jest cena za naszą usługę.

W trakcie naszej działalności wykonywaliśmy przeprowadzki międzynarodowe m.in. do: Niemiec, Francji, Danii, Szwajcarii i innych krajów. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają referencję i certyfikaty.

Zachęcamy do poznania naszej oferty! Przeprowadzamy - zawodowo!

zobacz referencje »

 

MK Relocation Sp. z o.o.
00-707 Warszawa,
ul. Ku Wiśle 7, Polska
tel/fax +48 503 188 987
mail: biuro@mkrelocation.pl
         
© 2021 by MK Relocation | realizacja: AR Jankowski.media.pl