MENU

Przeprowadzki biur i firm

MK Relocation jest pionierem i najbardziej doświadczoną firmą w wykonywaniu przeprowadzek biur, archiwów, fabryk i magazynów w Polsce. Rocznie firma MK Relocation wykonuje ok. 100 kompleksowych przeprowadzek. Wykonujemy zarówno proste i najbardziej skomplikowane przeprowadzki.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie personelu, jednym z atutów firmy jest prawidłowe planowanie czynności, które w minimalnym stopniu wpływają na utrudnienia w pracy przenoszonych firm.

Sprawne wykonanie przeprowadzki wymaga zastosowanie nowoczesnych technologii. MK Relocation posiada specjalne opakowania dla wrażliwych elementów takich jak sprzęt komputerowy czy wyposażenie serwerowni. Nasi pracownicy są w stanie zainstalować i przetestować działanie komputerów, drukarek oraz innych urządzeń technicznych.

Posiadamy samochody z zabudową kontenerową i zawieszeniem pneumatycznym przystosowane do transportu delikatnych urządzeń.

MK Relocation jest najbardziej wykwalifikowanym dostawcą usług w branży firm przeprowadzkowych. Poza wysokim poziomem usług i terminowością MK Relocation przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa wykonywanych prac, w tym bezpieczeństwa mienia, danych, dokumentacji oraz informacji będących w posiadaniu przez naszego klienta.

Wykonujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Realizujemy m.in. przeprowadzki do: Niemiec, Belgii, Szwajcarii oraz Francji. Wynajmujemy także zagranicznym firmom wykwalifikowany personel techniczny.

zobacz referencje »

 

MK Relocation Sp. z o.o.
00-707 Warszawa,
ul. Ku Wiśle 7, Polska
tel/fax +48 503 188 987
mail: biuro@mkrelocation.pl
         
© 2021 by MK Relocation | realizacja: AR Jankowski.media.pl