MENU

Kim jesteśmy?

MK Relocation jest firmą specjalizującą się w przeprowadzkach oraz relokacji m.in.: biur, magazynów i zakładów. Nasze usługi świadczymy na rynku regionalnym i międzynarodowym. Jesteśmy niezależną firmą, która współpracuje z międzynarodowymi organizacjami i agencjami rządowymi.

Firmę MK Relocation zakładali doświadczeni pracownicy globalnych firm przeprowadzkowych. Wykorzystaliśmy zdobyte umiejętności organizowania skomplikowanych relokacji dużych korporacji i zakładów w celu stworzenia firmy przyjaznej klientowi, która nastawiona jest na terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług.

Nasza misja

Celem naszej firmy jest profesjonalna realizacja globalnych usług przeprowadzkowych, relokacyjnych i specjalistyczny serwis. Dążymy do tego poprzez:

Dla kogo to robimy?

MK Relocation swoją szeroką ofertę kieruje do firm, które prowadzą działalność korporacyjną na całym świecie. Globalne doświadczenia z realizowanych kontraktów przeprowadzkowych przenosimy na lokalne usługi świadczone na rzecz rodzimych firm i klientów.

Polityka firmy

Sprawdzoną strategią naszej firmy jest prowadzenie przemyślanej polityki personalnej. Na stanowiskach kierowniczych zatrudniamy osoby o wysokich kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy techniczni należą do najlepszych fachowców na rynku. Dzięki temu możemy zagwarantować właściwe wykonanie i profesjonalne podejście do świadczonych usług. Naszym celem jest zaproponowanie Państwu usługi na najwyższym poziomie, która spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów.

Wiemy, że przeprowadzka albo relokacja wiąże się ze sporym dyskomfortem, dlatego realizujemy nasze usługi profesjonalnie i terminowo. Wykonujemy między innymi międzynarodowe przeprowadzki do: Niemiec, Belgii, Francji czy Szwajcarii.

W przypadku zainteresowania usługami naszej firmy uprzejmie prosimy o kontakt z biurem w Warszawie tel. 22 851 4005.

 

MK Relocation Sp. z o.o.
00-707 Warszawa,
ul. Ku Wiśle 7, Polska
tel/fax +48 503 188 987
mail: biuro@mkrelocation.pl
         
© 2021 by MK Relocation | realizacja: AR Jankowski.media.pl